ראשי

 
 
 
 

על ארגון אור שלום

 

מה עושים באור שלום?

מטפלים באיל*, המתגורר במעון משפחתי של אור שלום כבר 10 שנים.- "כשאני חוזר לבית שלי ורואה בשכונה נערים אחרים בני גילי מעשנים סמים, לא לומדים וסתם מסתובבים, ברור לי שגם לי זה היה קורה אם לא הייתי מגיע למעון המשפחתי של אור שלום".

בענבר*, נערה המתגוררת במשפחת אומנה – "עד היום אני גרה אצל משפחה אומנת שגידלה אותי באהבה רבה, דאגה לי ועדיין דואגת לי. תודות לאור שלום ובעזרתו זכיתי בבית חם ואוהב".

בשני*, המתגוררת במעון בית גולדשמידט, המעניק טיפול אינטנסיבי לילדות שעברו פגיעות קשות – "משהו חשוב שלמדתי בבית גולדשמידט שהחיים הם כמו ספירלה – שתמיד מגיעים לאותו מקום ממקום אחר לגמרי והמחשבה הזו גורמת לי להאמין שאני יכולה ומסוגלת ושגם כשקשה לי אני לא צריכה לוותר על הכל".

בדני*, המתגורר בבית הבוגרים – "אור שלום מלווה אותי כבר כמה שנים טובות. מאז שהגעתי לאור שלום קיבלתי כלים ודרכים להתמודדות עם ההתרחשויות השונות של חיי, שהיו לא פשוטים כלל."

ומטפלים בעוד מאות תינוקות, פעוטות, ילדים, מתבגרים ובוגרים נוספים, אשר הוצאו מבתיהם על ידי שרותי הרווחה בעקבות הזנחה קשה, התעללות, ניצול וטרגדיות אישיות. אור שלום מטפל ב1,400 תינוקות, ילדים, נוער וצעירים בסיכון באמצעות מסגרות משפחתיות המותאמות לצרכיהם המעניקות להם בית חם, אוהב ותומך, הזדמנות חדשה וסיכוי לחיים טובים.

(*כל השמות בדויים)

 

בואו לבקר באתר הבית שלנו: www.orr-shalom.org.il
עשו לנו לייק בפייסבוק: www.facebook.com/orrshalomorg

רוצו למען ילדי אור שלום ועזרו לנו לעזור להם, היכנסו ל"run2gether"  הכירו את "מחנה אור" והקימו את עמוד הגיוס שלכם, זה קל ופשוט:

http://www.give2gether.com/projects/ad-olam-race/?lang=he

הכירו את נתי, ניסים, יעל וציון: